Licensed to ENDURO Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/20/2018 12:12 PM
                       2018 UCO Invitational - 1/20/2018                       
                         Oklahoma-Mosier Indoor Track                          
                                 Meet Program                                  
 
Event 21  Women Shot Put (41)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Brianna Robinson                 Southwestern                
  2  Amarii Jones                     Pratt CC                    
  3  Kaylee Jimboy                    Central Okla                
  4  Kaici Phillips                   Central Okla                
  5  Morgan Clem                      Oklahoma Wes                
  6  Abena Sey                        Central Okla                
  7  Erin Drewke                      Central Okla                
  8  Baylee Cochran                   Ut-Tyler                    
  9  Aysia Williams                   Central Okla                
 10  Emma Snyder                      Ut-Tyler                    
 11  Israel Walker                    Cowley Colle                
 12  Ashely Hughes                    Central Okla                
 13  Sydney Makowski                  Ut-Tyler                    
 14                                                               
Flight 2  Finals
  1  Morgan Worley                    Cowley Colle                
  2  Alana Budke                      Cloud County                
  3  Shannon Benson                   Langston                    
  4  Danielle Meitzenheimer           Cowley Colle                
  5  Sequoyah Trevino                 Coffeyville                 
  6  Sydney Sawyer                    Cowley Colle                
  7  Shikayla Walker                  Coffeyville                 
  8  Nhkiyah James-Salter             Langston                    
  9  Alexus Woolly                    Oklahoma Chr                
 10  Michaela McGeary                 Ut-Tyler                    
 11  Samantha Dailey                  Coffeyville                 
 12  Janaa Evans                      Langston                    
 13  Julianna Horner                  Oklahoma Bap                
 14  Fortuneit Traylor                Langston                    
Flight 3  Finals
  1  Marissa Alarcon                  Coffeyville                 
  2  Jakayla Weaver                   Cowley Colle                
  3  Brittany Poe                     Oklahoma Bap                
  4  Maia Zeno                        Oklahoma Chr                
  5  Tierra Myers                     Coffeyville                 
  6  Gabbreil Harris                  Cloud County                
  7  Kaylah Cook                      Coffeyville                 
  8  Brooklynne Wilson                Coffeyville                 
  9  Destiny Grace                    Oklahoma Chr                
 10  Daija Kiser                      Coffeyville                 
 11  Madeline Caldwell                Central Okla                
 12  Dymond White                     Bacone                      
 13  Dominique White                  Bacone                      
 14  Takyra Hilton                    Cloud County