Licensed to ENDURO Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/20/2018 12:12 PM
                       2018 UCO Invitational - 1/20/2018                       
                         Oklahoma-Mosier Indoor Track                          
                                 Meet Program                                  
 
Event 19  Women Weight Throw (37)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Nhkiyah James-Salter             Langston                    
  2  Kelle Stubbs                     Cloud County                
  3  Emma Snyder                      Ut-Tyler                    
  4  Larissa Nelson                   Oklahoma Wes                
  5  Caitlin Burt                     Central Okla                
  6  Sydney Sawyer                    Cowley Colle                
  7  Shannon Benson                   Langston                    
  8  Michaela McGeary                 Ut-Tyler                    
  9  Jakayla Weaver                   Cowley Colle                
 10  Alexis Budke                     Cloud County                
 11  Israel Walker                    Cowley Colle                
 12                                                               
 13                                                               
Flight 2  Finals
  1  Sydney Makowski                  Ut-Tyler                    
  2  Fortuneit Traylor                Langston                    
  3  Shikayla Walker                  Coffeyville                 
  4  Sequoyah Trevino                 Coffeyville                 
  5  Montana Hummingbird              Oklahoma Bap                
  6  Marissa Alarcon                  Coffeyville                 
  7  Brooklynne Wilson                Coffeyville                 
  8  Baylee Cochran                   Ut-Tyler                    
  9  Samantha Dailey                  Coffeyville                 
 10  Lexie Petty                      Ut-Tyler                    
 11  Tierra Myers                     Coffeyville                 
 12  Daija Kiser                      Coffeyville                 
 13  Julianna Horner                  Oklahoma Bap                
Flight 3  Finals
  1  Destiny Grace                    Oklahoma Chr                
  2  Danielle Meitzenheimer           Cowley Colle                
  3  Victoria Hernandez               Coffeyville                 
  4  Kaylah Cook                      Coffeyville                 
  5  Brittany Poe                     Oklahoma Bap                
  6  Alexus Woolly                    Oklahoma Chr                
  7  Maia Zeno                        Oklahoma Chr                
  8  Dominique White                  Bacone                      
  9  Baylor Nelson                 97 Unattached                  
 10  Madeline Caldwell                Central Okla                
 11  Gabbreil Harris                  Cloud County                
 12  Dymond White                     Bacone                      
 13  Whitney Simmons               94 Unattached