Licensed to ENDURO Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/20/2018 12:25 PM
                       2018 UCO Invitational - 1/20/2018                       
                         Oklahoma-Mosier Indoor Track                          
                                 Meet Program                                  
 
Event 16  Men 3000 Meter Run (23)
===============================================================================
       Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
 1-1A                                                               
 5-1C  Mike Muhuhu                      Science & Ar                
 7-1D  Damian Armendariz                Science & Ar                
 9-1E  Kyler Newkirk                    Southwestern                
11-1F  Travis Hubbard                   Science & Ar                
 2-2A  Bryce Grahn                      Southwestern                
 6-2C  Adrian Labrada                   Unat-Science                
 8-2D  Dylan Keegan                     Science & Ar                
12-2F  Reagan Terral                    Oklahoma Wes                
14-2G  Trey Winters                     Southwestern                
 3-1B                                                               
 4-2B                                                               
10-2E                                                               
13-1G                                                               
Section 2  Timed Finals
 1-1A  Thobile Mosito                   Cloud County                
 3-1B  Oaklin Davis                     Oklahoma Cit                
 5-1C  Luis Guerra                      Southern Naz                
 7-1D  Stephen Marindich                Cloud County                
 9-1E  Chris Lobaugh                    Oklahoma Bap                
11-1F  Nathan Adams                     Ut-Tyler                    
13-1G  Colton Meyers                    Oklahoma Chr                
 2-2A  Max McNeill                      Oklahoma Cit                
 4-2B  Thom Reynders                    Cloud County                
 6-2C  Andres Uriegas                99 Unattached                  
 8-2D  Gerardo Tarango                  Oklahoma Bap                
10-2E  Longins Kouri                    Cloud County                
12-2F  Matthew Cecotti                  Ut-Tyler                    
14-2G  Jersey Boydstun                  Southwestern