Licensed to ENDURO Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/20/2018 12:25 PM
                       2018 UCO Invitational - 1/20/2018                       
                         Oklahoma-Mosier Indoor Track                          
                                 Meet Program                                  
 
Event 13  Women 200 Meter Dash (62)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Emma Cone                        Oklahoma Wes                
  2  Avery Russell                    Central Okla                
  3  Yohanna Duliep                   Cloud County                
  4  Tyla Smith                       Oklahoma Wes                
  5  Ashley Benard                    Langston                    
  6  Decorea Green                    Oklahoma Wes                
Section 2  Timed Finals
  1  Matiya Long                      Southwestern                
  2  Ashton Hawkins                   Ut-Tyler                    
  3  Makenzie Colton                  Southern Naz                
  4  Myflore Methelus                 Cloud County                
  5  Ally Martinez                    Southwestern                
  6  Jewelia Long                     Southern Naz                
Section 3  Timed Finals
  1  Alison Corsi                     Southern Naz                
  2  Amber Henley                     Southwestern                
  3  Ebony Washington                 Coffeyville                 
  4  Anna Stewart                     Southern Naz                
  5  Nydaiyah Pickett                 Coffeyville                 
  6  Adrien Jones                     Southwestern                
Section 4  Timed Finals
  1  Kaylee Prather                   Ut-Tyler                    
  2  Taya' Buchanan                   Southwestern                
  3  Alysa Morgan                     Langston                    
  4  Keyonna Wilson                   Coffeyville                 
  5  Christian Tudman                 Langston                    
  6  Isabella Lotz                    Oklahoma Bap                
Section 5  Timed Finals
  1  Anastaeshia Lee                  Langston                    
  2  Azyairiah Griffin                Coffeyville                 
  3  Ageonia Wilkerson                Cloud County                
  4  Arryanna Dean                    Coffeyville                 
  5  Precious Posey                   Cloud County                
  6  Jordyn Williams                  Oklahoma Chr                
Section 6  Timed Finals
  1  Kayla Parker                     Oklahoma Chr                
  2  Satori Adams                     Southern Naz                
  3  Ja'Nea Williams                  Southern Naz                
  4  Sabrina Berk                     Coffeyville                 
  5  Brittany Willis                  Coffeyville                 
  6  Cragon Cary                      Southern Naz                
Section 7  Timed Finals
  1  Jasmine Mason                    Langston                    
  2  Chanice Forbes                   Cloud County                
  3  Tayler Woodard                   Langston                    
  4  Ivy Lobley                       Oklahoma Chr                
  5  Keandria Ford                    Langston                    
  6  Kaleigh Dyas                     Central Okla                
Section 8  Timed Finals
  1                                                               
  2  Dosha Owens                      Oklahoma Bap                
  3  Kiura Shipman                    Pratt CC                    
  4  Alexis Washington                Southwestern                
  5  Aisha Cobb                       Coffeyville                 
  6  Feja Hodges                      Pratt CC                    
Section 9  Timed Finals
  1                                                               
  2  Tavaija Bennett                  Pratt CC                    
  3  Abrianna Drake                   Southern Naz                
  4  Jatoria McGirt                   Cloud County                
  5  Talyssa Gatlin                   Coffeyville                 
  6  Candis Rodgers                   Oklahoma Bap                
Section 10  Timed Finals
  1                                                               
  2  Cieara Roberts                   Southern Naz                
  3  Lawanda Harvey                   Oklahoma Chr                
  4  Hailey Patterson              97 Unattached                  
  5  Sherine Van Der Westhuizen       Oklahoma Bap                
  6  Shariah Anderson                 Oklahoma Bap                
Section 11  Timed Finals
  1                                                               
  2  Myah Bowen                    99 Unattached                  
  3  Katrina Small                    Coffeyville                 
  4  DayeShon Roberson             95 Unattached                  
  5  Kimani Evans                     Coffeyville                 
  6  alexis barnes                 97 Unattached