Licensed to ENDURO Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/20/2018 12:25 PM
                       2018 UCO Invitational - 1/20/2018                       
                         Oklahoma-Mosier Indoor Track                          
                                 Meet Program                                  
 
Event 12  Men 800 Meter Run (57)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2  Cory Tiger                       Bacone                      
  3  Austin Braddock                  Unat-Oklahom                
  4  Iversen Qumyintewa               Bacone                      
  5  Dalton Miller                    Coffeyville                 
  6  Myles Gladen                     Oklahoma Wes                
  7  Kolten Speaks                    Oklahoma Bap                
  8  Jarrod Ferguson                  Southern Naz                
  9  Jack Berry                       Southwestern                
 10  Roy Begay                        Bacone                      
 11  William Montgomery               Southwestern                
 12                                                               
Section 2  Timed Finals
  1  Logan Thomsen                    Southwestern                
  2  Stefan Pressley                  Coffeyville                 
  3  Jacob Moyo                       Southwestern                
  4  Evan Wilson                      Southern Naz                
  5  Gerardo Tarango                  Oklahoma Bap                
  6  Logan Krenn                      Pratt CC                    
  7  Logan Johnson                    Oklahoma Cit                
  8  La'Corian Ballard                Coffeyville                 
  9  Aaron Gould                      Bacone                      
 10  Alex Viscarra                    Pratt CC                    
 11  Hayden Ashley                    Oklahoma Bap                
 12  Curtis Quarrels                  Southwestern                
Section 3  Timed Finals
  1  Kelton Reynolds                  Oklahoma Chr                
  2  Jerrell Hunter                   Coffeyville                 
  3  Wilder Fenelus                   Coffeyville                 
  4  Jose Alfredo Moya Pena           Bacone                      
  5  Dakota Norvell                   Southwestern                
  6  Dante Richardson                 Cowley Colle                
  7  Giovanni Gutierrez               Bacone                      
  8  Jarrett Ellis                    Oklahoma Bap                
  9  Tumiso Tidimane               96 Unattached                  
 10  Tyron Yazzie                     Bacone                      
 11  Lawson Meredith                  Oklahoma Chr                
 12  Riley McKnight                   Oklahoma Chr                
Section 4  Timed Finals
  1  Parker Elliott                   Oklahoma Bap                
  2  Keegan Gregg                     Southwestern                
  3  Manuel Gonzales                  Southwestern                
  4  Nathan Crowson                   Oklahoma Bap                
  5  Garrett Elmore                   Oklahoma Bap                
  6  Brian Masayesva                  Bacone                      
  7  Brady Aderholt                   Oklahoma Chr                
  8  Blake Rayner                     Oklahoma Bap                
  9                                                               
 10  Jacob Janzen                     Oklahoma Bap                
 11  Joshua Mitchell                  Pratt CC                    
 12  Anthony Nunez                    Cloud County                
Section 5  Timed Finals
  1  Xavier Ortiz                     Pratt CC                    
  2  Cabe Killingsworth               Oklahoma Cit                
  3  Peseka Mokuburg                  Cloud County                
  4  Elijah Battle                    Pratt CC                    
  5  Emmette Dustybull                Bacone                      
  6  Moses Dirane                     Cloud County                
  7  Dillon Phillips                  Oklahoma Bap                
  8  Ryan Nielsen                     Oklahoma Cit                
  9  Ilijah Coleman                   Bacone                      
 10  Aaron Brinegar                   Southern Naz                
 11  Nehemiah Soap                    Oklahoma Cit                
 12  DeAngelo Robles                  Oklahoma Bap