Licensed to ENDURO Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/20/2018 12:25 PM
                       2018 UCO Invitational - 1/20/2018                       
                         Oklahoma-Mosier Indoor Track                          
                                 Meet Program                                  
 
Event 11  Women 800 Meter Run (42)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1                                                               
  2                                                               
  3                                                               
  4  Anastasia Graves                 Pratt CC                    
  5  Christy Dunn                     Oklahoma Wes                
  6  Janne Hamisi                     Cloud County                
  7  Judy Humphrey                    Pratt CC                    
  8  Ashley Marcelin                  Pratt CC                    
  9  Teagan Dreyer                    Southwestern                
 10                                                               
 11                                                               
 12                                                               
Section 2  Timed Finals
  1  Crystal Oliver                   Bacone                      
  2  Blanca Duarte                    Bacone                      
  3  Lauren Toney                     Southern Naz                
  4  Emma Green                       Southern Naz                
  5  Tierney Sutton                   Southwestern                
  6  Destiny Rockwell                 Bacone                      
  7  Corminda Henry                   Bacone                      
  8  Raigan Servati                   Oklahoma Bap                
  9  Thandeka Manzana                 Cloud County                
 10  Deedra Cadman                    Bacone                      
 11  Isabella Hochstetler             Southern Naz                
 12  Rachel Schwartz                  Southwestern                
Section 3  Timed Finals
  1  Morgan Benton                    Bacone                      
  2  Sydney Muzny                     Southwestern                
  3  Che Burge                        Southern Naz                
  4  Justine Vogele                   Southwestern                
  5  Syndey Staples                   Bacone                      
  6  Kelsey Simmons                   Oklahoma Chr                
  7  Bailey Walser                    Southwestern                
  8  Allison Derry                    Oklahoma Bap                
  9  Michaiah Chock                   Oklahoma Chr                
 10  Leeasha Madison                  Pratt CC                    
 11  Brittnay Curley                  Bacone                      
 12  Kendall Odle                     Langston                    
Section 4  Timed Finals
  1  Delaney Mayo                     Oklahoma Cit                
  2  Kyra Fuller                      Southern Naz                
  3  Leisa VanVooren                  Oklahoma Chr                
  4  Raye Moran                       Cowley Colle                
  5  Aminat Olowora                   Oklahoma Cit                
  6  Lauren Gibbs                  96 Unattached                  
  7  Katie Cease                      Central Okla                
  8  Shimoya Currie                   Oklahoma Bap                
  9  Sheridan Hoyer                   Oklahoma Cit                
 10  Brooklynn James                  Oklahoma Bap                
 11  Leah Gabler                      Oklahoma Wes                
 12  Kari Blattner                    Southwestern