Licensed to ENDURO Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/20/2018 12:25 PM
                       2018 UCO Invitational - 1/20/2018                       
                         Oklahoma-Mosier Indoor Track                          
                                 Meet Program                                  
 
Event 10  Men 400 Meter Dash (24)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Jose Alfredo Moya Pena           Bacone                      
  2  Deontre Hardiman                 Cloud County                
  3  Devontrae Young                  Oklahoma Bap                
  4  Zac Reed                         Southwestern                
  5  Prince Gay                       Oklahoma Bap                
  6  Johnny Geter III              96 Unattached                  
Section 2  Timed Finals
  1  Tommy Secord                     Southwestern                
  2  Darius Ruff                      Pratt CC                    
  3  Darrien Lipscomb                 Cloud County                
  4  Javier Hernandez                 Oklahoma Chr                
  5  Benjamin Staggs                  Oklahoma Wes                
  6  Keith Johnson                 96 Unattached                  
Section 3  Timed Finals
  1  Tanner Brown                     Cloud County                
  2  Patrick Rogers                   Coffeyville                 
  3  Myles Anderson                   Southern Naz                
  4  Dalvin Ruff                      Pratt CC                    
  5  Princeton Liggins                Coffeyville                 
  6  Anthony Houston II            97 Unattached                  
Section 4  Timed Finals
  1  Rondarion Wilson                 Coffeyville                 
  2  Sayvon Milton                    Oklahoma Bap                
  3  Julien Gillum                    Coffeyville                 
  4  Brad Alexander                   Coffeyville                 
  5  Sawyer Pehkonen                  Oklahoma Chr                
  6  Ian Colbert                      Oklahoma Chr