Licensed to ENDURO Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/20/2018 12:25 PM
                       2018 UCO Invitational - 1/20/2018                       
                         Oklahoma-Mosier Indoor Track                          
                                 Meet Program                                  
 
Event 8  Men 1 Mile Run (44)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Reagan Terral                    Oklahoma Wes                
  2  Weyekin Bill                     Bacone                      
  3  Trey Winters                     Southwestern                
  4  Jack Berry                       Southwestern                
  5  William Montgomery               Southwestern                
  6  Iversen Qumyintewa               Bacone                      
  7  Nicholas Roark                   Southwestern                
  8  Austin Braddock                  Unat-Oklahom                
  9                                                               
 10                                                               
 11                                                               
 12                                                               
Section 2  Timed Finals
  1  Zach McAlpin                     Southern Naz                
  2  Dylan Keegan                     Science & Ar                
  3  Travis Hubbard                   Science & Ar                
  4  Jacob Moyo                       Southwestern                
  5  Mike Muhuhu                      Science & Ar                
  6  Fernando Gonzalez-Castillo       Science & Ar                
  7  Damian Armendariz                Science & Ar                
  8  Kyler Newkirk                    Southwestern                
  9  Myles Gladen                     Oklahoma Wes                
 10  Adrian Labrada                   Unat-Science                
 11  Jose Alfredo Moya Pena           Bacone                      
 12  Christopher Garcia               Science & Ar                
Section 3  Timed Finals
  1  Tyron Yazzie                     Bacone                      
  2  Jersey Boydstun                  Southwestern                
  3  William Charles                  Pratt CC                    
  4  Curtis Quarrels                  Southwestern                
  5  Nathan Adams                     Ut-Tyler                    
  6  Bryce Grahn                      Southwestern                
  7  Garrison Bluhm                   Southern Naz                
  8  Roy Begay                        Bacone                      
  9  Andres Uriegas                99 Unattached                  
 10  Merritt Suenram                  Southern Naz                
 11  Aaron Gould                      Bacone                      
 12  Matthew Cecotti                  Ut-Tyler                    
Section 4  Timed Finals
  1  Blaine Whitson                   Oklahoma Bap                
  2  Patrick Harris                   Oklahoma Bap                
  3  Kyle McKinley                    Oklahoma Cit                
  4  Ilijah Coleman                   Bacone                      
  5  Brian Masayesva                  Bacone                      
  6  Cody Jones                       Southern Naz                
  7  Moses Dirane                     Cloud County                
  8  Thom Reynders                    Cloud County                
  9  Manuel Gonzales                  Southwestern                
 10  Emmette Dustybull                Bacone                      
 11  Thobile Mosito                   Cloud County                
 12  Jackson Witt                     Southern Naz