Licensed to ENDURO Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/20/2018 12:25 PM
                       2018 UCO Invitational - 1/20/2018                       
                         Oklahoma-Mosier Indoor Track                          
                                 Meet Program                                  
 
Event 7  Women 1 Mile Run (32)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Christy Dunn                     Oklahoma Wes                
  2  Crystal Oliver                   Bacone                      
  3  Tierney Sutton                   Southwestern                
  4  Kalandra Yazzie                  Bacone                      
  5  Kendall Odle                     Langston                    
  6  Tavia Hart                       Southwestern                
  7  Alexas Vargas                    Oklahoma Cit                
  8  Sydney Muzny                     Southwestern                
  9                                                               
 10                                                               
 11                                                               
 12                                                               
Section 2  Timed Finals
  1  Lacy Cox                         Unattached                  
  2  Brittnay Curley                  Bacone                      
  3  Ashley Scrivner                  Oklahoma Bap                
  4  Zoya Timoshenko                  Oklahoma Bap                
  5  Blanca Duarte                    Bacone                      
  6  Erin Floyd                       Southwestern                
  7  Corminda Henry                   Bacone                      
  8  Ashley Smith                     Southwestern                
  9  Deedra Cadman                    Bacone                      
 10  Arizona Hummingbird              Central Okla                
 11  Destiny Rockwell                 Bacone                      
 12  Morgan Benton                    Bacone                      
Section 3  Timed Finals
  1  Kelsey Castillo                  Oklahoma Chr                
  2  Aminat Olowora                   Oklahoma Cit                
  3  Madison Brown                    Central Okla                
  4  Allison Derry                    Oklahoma Bap                
  5  Harlie Schmeling                 Cowley Colle                
  6  Syndey Staples                   Bacone                      
  7  Justine Vogele                   Southwestern                
  8  Brooke Cassar                    Oklahoma Cit                
  9  Ieshia Dickerson                 Cowley Colle                
 10  Tesa Potter                      Oklahoma Bap                
 11  Rachel Hurtz                     Southern Naz                
 12  Wrylee Dickard                   Cowley Colle